HomeCenník

U nás si môžete objednať menšie zákusky, ktoré sa hodia na rôzne oslavy, svadby, alebo iné príležitosti. Zákusky sú nižšej gramáže, ako štandard, ktorý ponúkame na predaj v našich cukrárňach.

OBJEDNÁVKY

Vaše objednávky radi prijmeme osobne v našej predajni na Komenského ulici č.2756 (Obchodné centrum AB – na poschodí vedľa predajne nábytku).

TERMÍN

Termín objednávky je nutné nahlásiť najneskôr 7 pracovných dní vopred.

Ak sa jedná o väčšiu objednávku (nad 1000 kusov), potrebujeme aby ste nám dali vedieť aspoň 14 pracovných dní, aby sme vedeli naplánovať výrobu.

Ak si chcete objednať tortu, potrebujeme na to minimálne 3 pracovné dni.

ZÁLOHA

Záloha sa vypočíta z výšky objednávky a pohybuje sa od 50% do 75% z celkovej sumy. Pri platbe zálohy od nás dostanete potvrdenie (príjmový doklad), že sme od Vás peniaze prijali. Ak sa rozhodnete vyplatiť celú objednávku vopred, tak s tým nemáme žiadny problém. Potvrdenie dostanete taktiež.

ZRUŠENIE OBJEDNÁVKY

Storno, alebo zrušenie objednávky s možnosťou vrátenia Vašej zálohy je možné maximálne 4 dni pred dodaním.

Ak sa rozhodnete zrušiť objednávku neskôr, záloha Vám NEBUDE vrátená a bude použitá na pokrytie výrobných nákladov, ktoré sú s výrobou spojené.

CENNÍK

Minimálne množstvo objednaných malých zákuskov je 50 ks

Pri objednávke sa upresní počet kusov a druhy zákuskov, ktoré by ste si priali.

Ak si chcete objednať štandardné zákusky, alebo dezerty, ich cena sa riadi aktuálnym cenníkom na predajni. 

Zákusky sa u nás balia do uzatvárateľných krabíc, ktoré Vám umožnia bezpečnú prepravu.

Krabica 1 ks – uzatvorená (do krabice sa vojde približne 100 – 120 ks zákuskov) – 1,50- € / ks

Pri väčších objednávkach (nad 1000 ks) ponúkame taktiež možnosť balenia do našich prepraviek. Za tie si účtujeme zálohu 5,-€ / kus a bude Vám spätne vyplatená, keď sa nám všetky prepravky vrátia (samozrejme nepoškodené).

V prípade vážneho poškodenia našich prepraviek sa vrátená záloha zníži o počet poškodených prepraviek, ktoré Vám následne ponecháme (možno sa doma zídu). Za peniaze, ktoré Vám zaúčtujeme sa zakúpia nové prepravky.

DOPRAVA

Pri objednávke väčšieho množstva zákuskov je možné dojednať aj dopravu našou dodávkou, ktorá je v rámci Bardejova spoplatnená sumou 2,-€. Pri objednávke nad 1500 ks je doprava v rámci Bardejova bez poplatku.

Ak si želáte objednávku doviezť mimo mesto, účtujeme 0,30 € za kilometer.

Účtuje sa cesta tam aj späť. 

Keďže si vážime našich zákazníkov, tak sme otvorený doprave zdarma aj mimo mesto. Závisí to však od výšky Vašej objednávky a vzdialenosti kam to máme všetko dopraviť.

Doprava a suma za dopravu sa dojednajú na predajni pri objednávke.

PLATBA

Ako už bolo spomenuté, tak pri zadávaní objednávky berieme zálohu. Tá sa pri preberaní objednávky odpočíta a rozdiel sa doplatí na predajni. V prípade dopravy sa vyplatí šoférovi.

Ak platba prebieha priamo na predajni cukrárne, môžete využiť aj možnosť platby Vašou platobnou kartou.

Vašu objednávku je možné uhradiť aj prevodom na bankový účet. To je možné po predchádzajúcej dohode (telefonicky, emailom, alebo osobne), kde si zapíšeme všetky potrebné údaje na vystavenie faktúry, ktorú následne uhradíte na náš účet. Potvrdenie o uhradení Vašej objednávky Vám zašleme prostredníctvom SMS, alebo emailom.

Ak sme na niečo zabudli a nespomenuli to tu, tak neváhajte a pokojne sa opýtajte. Máme síce veľa práce, ale určite sa Vám ozveme čo najskôr a na Vaše otázky radi odpovieme.

© 2019 CUKRÁREŇ DOMINO | ALL RIGHTS RESERVED | VYTVORILO WAME.SK